Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace Propojení s telefonem se neustále sama spouští

Od srpnové aktualizace Windows se mi neustále samovolně spouští aplikace Propojení s telefonem.
V aplikaci jsem vypnul co se dalo, zrušil volbu Spuštění aplikace v nastavení, zrušil start při spuštění Windows.
Vše marné, pořád se spouští, třeba 5x za den, naprosto nahodile.
Aplikaci využívám zřídka a chci ji používat jen tehdy, kdy potřebuji, ne aby se mi sama neustále spouštěla a zatěžovala systém.
Používám aktualizované W10 Enterprise, optimalizované na výkon, takže bez všech postradatelných věcí.
Prosím o radu, jak se této otravnosti zbavit bez toho, abych aplikaci odinstaloval.

V plánovači úloh jsem to nenašel, ale navedlo mne to na správnou cestu.
Musí se to vypnout v Nastavení Windows / Aplikace na pozadí.
Tohle pravidelně kontroluji a tahle aplikace tam nebyla, je to nějaký nový "dárek" od Microsoftu že se po aktualizaci otravně neustále spouští bez ohledu na nastavení ve vlastní aplikaci. Každopádně jsem se toho zbavil.