Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možná změna IP???

Cau prosím vás o radu jak změnit IP adresu teď mám 88.107.128.242...poraďte mi jakoukoli funkční věc.... mam O2...Díkyhttp://pc.poradna.net/images/smiley/wink. gif
;-)

Můžeš zkusit použít (pro vstup na stránky, kde máš ban) třeba anonymní proxy, pokud to ony stránky nepoznají.

Jestli to chceš kvůli banu na multiplayerových serverech, tak zapomeň na to, že ti hra bude (při změně IP nějakou proxynou) smysluplně fungovat.

víte hrál sem na jednom svr. wow a byl sem tam asi 3 roky.... a oni mi daly BAN za to že nějakej vůl co byl s náma v raidu tak tam lítal přes moby fly hackem aby ho nezabili a prislo tam GM a cely raid do stal IP bany:-(

Ja nechapu logiku adminu, ze vyhazujou celou skupinu :-/
U me na serveru platilo nejdriv varovani, pak vyhazov ( bezpodminecny ), ale jenom toho cloveka co podvadi. Jako GM mam moznost toho cloveka sledovat, aniz by o me vedel. Ale tam nikdo nepodvadi a nechova se jako prase, vsichni se zname. Neni nad maly komunitni serverik.

Výhodu komunitního uzavřeného serveru bezvýhradně potvrzuji ;-)
Nedovedu si představit plně organizovanou hru na veřejně přístupných; hrát s cheatery je katastrofa. Už se těším na mulťáka v GTA4 (PC); jen doufám, že platforma "Games for Windows LIVE" nebude proti uzavřeným soukromým serverům.