Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možná změna IP???

Cau prosím vás o radu jak změnit IP adresu teď mám 88.107.128.242...poraďte mi jakoukoli funkční věc.... mam O2...Díkyhttp://pc.poradna.net/images/smiley/wink. gif
;-)

víte hrál sem na jednom svr. wow a byl sem tam asi 3 roky.... a oni mi daly BAN za to že nějakej vůl co byl s náma v raidu tak tam lítal přes moby fly hackem aby ho nezabili a prislo tam GM a cely raid do stal IP bany:-(

Ja nechapu logiku adminu, ze vyhazujou celou skupinu :-/
U me na serveru platilo nejdriv varovani, pak vyhazov ( bezpodminecny ), ale jenom toho cloveka co podvadi. Jako GM mam moznost toho cloveka sledovat, aniz by o me vedel. Ale tam nikdo nepodvadi a nechova se jako prase, vsichni se zname. Neni nad maly komunitni serverik.

Výhodu komunitního uzavřeného serveru bezvýhradně potvrzuji ;-)
Nedovedu si představit plně organizovanou hru na veřejně přístupných; hrát s cheatery je katastrofa. Už se těším na mulťáka v GTA4 (PC); jen doufám, že platforma "Games for Windows LIVE" nebude proti uzavřeným soukromým serverům.