Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mp3 format na audio cd

ahojte,

ak chcem mp3 format pesniciek aby mi prehravalo v aute tak mam to dat vypalit na cd ako audio cd alebo musim najprv prekonvertovat mp3 na nejaky format aby mi to prehralo kedze mp3 nepodporuje?

Nic proti, palit CD do auta (jesste ciste jako AudioCD) to jsi tak 20let zaspal.
Dnes muze resit bud zminenym FM transmiterem, BT modulem pro prenos hudby primo z telefefonu (nemusis resit kde mas co nahrane), ktery zapojis do AUX vstupu autoradia (maji i nektere original, lze zapojit namisto CD menice apod.). Do AUX lze zapojit i pomoci kabelu, ale popravde kdo buy se s tim porad otravoval. Pripadne muzes vymenit cele autoradio, jedna-li se o std 1-DIN ktere bude mit BT primo vestavene.
Vsechna uvedena reseni ti usetri docela dost casu se zbytecnou konverzi hudby a jejim palenim. Dalsi uspora casu je prechod na streamovaci hudebni sluzby ;-)

Viz. rady, které tu už zazněly. Vypálit jako klasické audio CD třeba v Ashampoo, ale je celkem jedno v čem to vypálíš. Dříve býval problém i s tím, jestli byla média DVD+R nebo DVD-R a pokud má ten Tvůj přehrávač už nějaké roky, může to být i tím.
Obětoval bych jedno CD a vypálil na něj hudební stopu, ale nejmenší rychlostí, případně bych místo DVD-R použil DVD+R nebo naopak.
Já měl kdysi dávno problém se značkou DVDček Emgeton, ty data neuměla ani po sobě přečíst vypalovačka, která data vypalovala ne tak některé jiné mechaniky. Osvědčily se mně až CD a DVD Verbatim, stará dobrá klasika. Na těch jde záznam bez problémů přečíst i po 20 letech, což se i divím.

Dnes uz bych jine reseni nez BT, nebo lepe zrcadleni telefonu nevolil. Takhle prijdu do auta a hudba/podcast rozposlouchany na telefonu mi behem par sekund hraje dal v aute. Navic doba "pirateni" hudby uz pomalu mizi v propadlisti den, takze uz opravdu netreba vrazdit cas stahovanim, tridenim a pak naslednym kopirovanim nebo palenim hudby na CD.