Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber komunikatoru

Zdravim, potrebuji poradit s vyberem komunikatoru. Vyuziti-internet(hlavne ve skole), hudba, videa, prace s office dokumenty a sem tam nejaka fotka :-). Taky by me zajimal vas nazor na net...wi-fi co mam stesti, tak je vetsinou zabezpecene, takze bych vyuzival net pres GPRS a nejlepe EDGE. Jsem u vodafonu a cena do 15MB je 200, ale nevim co si mam pod tim predstavit-nevim kolik dat stahuji pri prohlizeni stranek jako je seznam, google atd.

Datova narocnost: ( vymazal jsem cache prohlizece pred tim )
start prohlizece (google.cz) + www.seznam.cz: 170kB down, 50kB up
nasledne pc.poradna.net: 140kB down, 90kB up
kontrola posty + precteni 1 emailu (IMAP!): 100kB down, 20kB up
uvodni stranka O2: 900kB down, 60kB up
kliknuti na jeden odkaz na O2: 340kB down, 40kB up.

uprimne, 15MB, je strasne MALO!

To by mne zajímalo, jakou může mít užitnou hodnotu zařízení s nějakým pididisplejem, kde budu luštit co to tam vlastně je. To si tím budeš krátit nudu při přednáškách ? Je to bezpečná cesta k dioptrickým brýlím.