Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mizející e-maily

Dobrý den,
měl bych dotaz. Používám e-mail od google a jako meilového klienta mám Thunderbird.
Velice často se mi stává, že přijde meil, objeví se jako příchozí pošta a během několika vteřin zmizí a už ho nikde nenajdu, ani ve spamu.
Můžete mi někdo vysvětlit, čím to je? Nikdy mi to nedělalo.
Díky

Skor by som povedal, ze mozno nejaky bug v TB...asi mesiac dozadu som riesil 2 podobne hlasenia, kde mi uzivatelky hlasili, ze im prisiel mail, aj ho videli, ale poom im zahadne zmizol.
1 z 3 sa podarilo najst cez webove rozhranie, 2 stratene sme nevyriesili.
Podotykam, ze slo o vlastne domeny, nie gmail.

Používám ho na 3 PC a v mobilu.
Tento problém trvá asi týden.
Přijde meil, během 5 vteřin zmizí. Není ve spamu ani v koši. Prostě zmizí.
Je proto nějaké racionální vysvětlení.
Že by ho někdo smazal na jiném z našich PC je nesmysl.

To nevím, ani jsem takové nastavení nide neviděl.
V praxi to vypadá takto.
Thudnerbird zvukově signalizuje příchozí e-mail. Kliknu na ikonu Thunderbirdu a vidím příchozí e-mail. Pokud zaváhám, zmizí. Pokud ho stihnu otevřít, přečtu ho. Následně zmizí neznámo kam.

pozri si nastavenie gmailu,ten obvykle triedi poštu podla priečinkov a nastavení,niektoré preradí do priečinku prioritná,zbytok do všetka pošta,takže nová pošta niekedy "zmizne" z priečinka prijaté a je zobrazitelná len keď manuálne klikneš na priečinok prioritná alebo všetka pošta,inak je "neviditelná"....