Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký antivir? už nikdy Avast

prosím o váš tip, jaký antivir hlavně nenáročný na oper. paměť do PC?

mám Avasta a to je hrůza 4x za den se mi instaluje nová verze nebo co to ukazuje , PC pak zamrzá, a když zapnu ráno PC tak je to cca 10 minut než nastartuje.

Zkusil bych ten NOD32, není to špatná volba?

děkuji
Změna kategorie, původně: Programování (josephino)

Vážený gappa,
řadu let používám k plné spokojenosti Avast, ale občas mě chytne mánie a začnu zkoušet jiné antiviry. Teď například NOD32. Když jsem ho nainstaloval tak mi přišlo, že silně zpomaluje počítač, trochu jsem ho poladil( a ani se v tom moc nevyznám) a je pohoda. Když jsem si přečetl vše co se zde píše musím přispěvatele podpořit, a zároveň Tobě poradit. Něco poštuduj a pak zkus použít počítač, nebo jdi od toho, protože podle Tvých reakcí si troufám tvrdit, že Ti nebude fungovat žádný antivir.

no a je to tady!
tento server slouží k pomoci druhým si myslím teda!
tak proč nepomáháte, mylsle jsem že zde najdu pomoc, ale opak je pravdou!
kdybych věděl kde se mám pozeptat, tak tu nechodím přece!
mě samotnému je to taky trapné stále se ptát na věci, které jsou pro vás , banalitka, ale nestydím se zeptat.

P.S. líná huba holé neštěstí