Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - vytížení CPU aplikacema

Zdar,

jde nějak třeba pomocí nějaké aplikace na Androidu zjistit, jaké procesy (aplikace) mi vytěžují CPU?

Mám tam aplikaci, která dokáže odečítat stav CPU a často mám 100%, což souhlasí, protože se telefon sekne a minuty s ním nejde nic dělat. Potom to padne třeba na 20% a zase telefon funguje ok.

Proto bych potřeboval vědět, zda-li se na Androidu dá zjistit, co mi ho vytěžuje.

---
Předběžně jsem googlil, že se to na Androidu zjistit nedá. Je to zklamání, ale u Androidu bych se tomu nedivil. Nicméně to sem dávám jako dotaz, protože nikdy člověk neví, jestli už třeba někdo něco na zjišťování podobné statistiky nevymyslel a třeba to přeci jen nějak půjde.

(Root zařízení mám.)

Předběžně jsem googlil, že se to na Androidu zjistit nedá.

Psal jsem to, kdybys četl dotaz.

To co se zobrazuje v printscreenu aplikace reálně na Androidu snad od verze 8 nejde, píšou to i v recenzích. Ale samozřejmě jsem to instalnul a ověřil, že to tam skutečně neni.