Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook - jak už nebýt správcem stránky?

Zdravím a prosím o radu. Na fb mám 2 stránky, které spravuji a také tytéž 2 profily na které mohu přepnout. Nechci je smazat, ale jednoduše už nechci být jejich správcem (v daných podnicích již nepracuji). Jak to udělat? Když se dívám na “role u stránek”, tak tam nikde není moje jméno, abych se mohla smazat. Ani v “panel pro profesionály / přístup ke stránce). Jsou tam uvedeni jen další správci - kolegové z firmy (takže kdybych svoje správcovství smazala, nezůstanou stránky bez správce…). Uměl by mi někdo poradit? Děkuji.

OK, těsně vedle.

Co tohle?
https://www.facebook.com/help/187316341316631
kapitola Jak odebrat člověka s rolí u stránky?

Sami sebe můžete ze stránky odebrat kdykoli. Pokud jste ale jediným správcem stránky, budete muset nejdřív přidat jiného správce.
Pokud chcete odebrat jiného správce, možná bude muset vaši žádost o odebrání nejprve schválit. Pokud do 30 dnů na požadavek nikdo nezareaguje, může se schválit automaticky.

Děkuji za snahu mi poradit, ale jak jsem už psala: já v tom seznamu správců nejsem vůbec uvedená - tudíž se nemohu ani odebrat. Ale přitom spravovat obě stránky mohu a přepínat mezi jednotlivými profily také…

Tak to netuším… Už ve firmě nepracuji několik let a nikoho z těchto lidí neznám… Doufala jsem, že to zvládnu vyřešit vlastními silami a že je nebudu muset kontaktovat… Popravdě mě vůbec nenapadlo, že sama sobě roli správce nebudu moci smazat…

Také by mne zajímalo, jak odstranit spravovanou stránku - nikde jsem to nenašel. Měl jsem stránku s povídkami, pak najednou záhadně zmizela. I založil jsem novou a ecce, stará se objevila v plné parádě. Měl jsem dvě stránky stejného jména. Tu náhradní se mi po delším boji a hromadě nadávek, podařilo aspoň přejmenovat aby neblbla lidi. Teď bych se jí chtěl zbavit úplně, ale to jsem nikde nenašel. Asi tam bude strašit do skonání světa FB.