Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook - jak už nebýt správcem stránky?

Zdravím a prosím o radu. Na fb mám 2 stránky, které spravuji a také tytéž 2 profily na které mohu přepnout. Nechci je smazat, ale jednoduše už nechci být jejich správcem (v daných podnicích již nepracuji). Jak to udělat? Když se dívám na “role u stránek”, tak tam nikde není moje jméno, abych se mohla smazat. Ani v “panel pro profesionály / přístup ke stránce). Jsou tam uvedeni jen další správci - kolegové z firmy (takže kdybych svoje správcovství smazala, nezůstanou stránky bez správce…). Uměl by mi někdo poradit? Děkuji.

Také by mne zajímalo, jak odstranit spravovanou stránku - nikde jsem to nenašel. Měl jsem stránku s povídkami, pak najednou záhadně zmizela. I založil jsem novou a ecce, stará se objevila v plné parádě. Měl jsem dvě stránky stejného jména. Tu náhradní se mi po delším boji a hromadě nadávek, podařilo aspoň přejmenovat aby neblbla lidi. Teď bych se jí chtěl zbavit úplně, ale to jsem nikde nenašel. Asi tam bude strašit do skonání světa FB.