Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb na sledovanie filmov

Ahoj,
Poradte prosim notebook s ssd aby bol rychly len na sledovanie filmov a obcas nejaka jednoducha kancelarska praca. Musi mat numericku klavesnicu a velkost staci 15,6" prip. Aj menej, aby nebol drahy. Velkost hdd nepodatatna kedze filmy su na ext hdd pripadne pustane z hbomax ci inej internetovej platformy.
Cena netusim kolko stoja teraz ntb ale idealne do 300e kedze vyuzitie je len na filmy.
Veľmi pekne ďakujem.

Tv su starsie a jedna je na sk druha v rakusku..
Co je ips a co je tn ?
Android tv box mi nenapadol ale zaujal ma. Je mozne na nom mat hbomax a da sa k nemu pripojit externy hdd? Da sa sledovat napr aj bombuj cez takyto box ?
Viete doporucit konkretny box?

Veľmi pekne ďakujem

IPS a TN su technologie panelov, to ta zaujimat nemusit, kludne to moze byt aj TN panel a budes spokojny.
Android box je vlastne mobilny telefon v krabicke (bez volania), aj ked casto byva osekany s nemoznostou pridat akukolvek aplikaciu a navyse mavaju zalostny vykon nezrovnatelny s telefonom.
Zase stoja aj par desiatok eur.
Odpovede su ano, dokazalo by to (teoreticky) podporovat aj hbomax, externy hdd, ci bombuj.
Konkretny ti neodporucim, mal som doma nejake na testovanie, ale vsetky skoncili po case v skatuliach, pretoze ma ziaden nezaujal.

Mas tam presne hodnoteie uzivatela, ktore som ti napisal aj ja.

na zaklade rootnuteho zariadenia- nemožnosť inštalovať niektore aplikacie. Pomale reakcie. Nekomfortne ovladanie...

Nie vsetko (hoci ide o Android) sa da instalovat ako na mobile, pomaly procesor oproti mobilu a tym padom aj blbe ovladanie.
Chrome ako predvoleny prehliadac tam velmi pravdepodobne mat budes.