Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem garanční prohlídka PC

Našel jsem v časopise COMFOR, že provádějí garanční prohlídky PC za 300,-kč
Prý "proklepnou" PC a dají ho do "kupy"
Nebo ho mám raději závéíst do prodejny a nechat to odborníkům ať mi ho zprovozná tak aby šlapal jak má?

Je to to samé jako když si jdeš natankovat benzin do auta.

Postup:

Auto .................................................. .................PC
1. Dojet na benzinku.......................................... .....1. dojít do krámu
2. Dle motoru vybrat palivo např. Natural 95.................2 Vybrat vhodnou RAM myslim že už víš jakou
3. Natankovat do nádrže na palivo..............................3. Zandat do slotu na zákl. desce
4. Zavřít nádrž a jinde se nehrabat.............................4. Zavřít Case a jinde se nehrabat.
5. Nastartovat....................................... ................5. Zapnout PC

Nic víc, nic mín.

:-D