Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zavináč, ani přes pravý ALT+V

Zdravim, před pár dny mi přestal fachat zavináč přes LEVÝ ALT+V ..
Nejde ani přes PRAVÝ ALT + V

Když jsem pouštěl takovou tu app-klávesnici na monitoru, tak když jsem zmáčkl pravý ALT, tak se na té klávesnici vůbec nepropsal, že ho držim
Stejně tak např. levý CTRL.

Instaloval jsem IRIS (změna teploty chromatičnosti), Rambox (all in one messenger) a slovník Lexicon 7 - všechny tři programy jsem odinstaloval..
a pak ještě pár PC her v Xbox app, ale tim to tušim nebude..

levej ALT + 6 + 4 funguje, ale to mi přijde zbytečně komplikovaný, spíš bych nějak přišel na to, proč mi nefunguje ta původní verze..

ve Firefoxu mi to začalo otevírat NÁPOVĚDU
ve Wordu taky
v Edge nic

nefunguje to ani v QWERTY ani QWERTZ (nevim, teď přesně, kde to má fungovat aspoň přes ten pravej ALT+V)..

v těch vláknech, co jsou tu v historii jsem nenašel odpověď ani na to, proč mi nejde ten pravej ALT+V

hm, díky, sice to neřeší problém, ale donutil si mě zkusit použít druhou klávesnici, která není píchlá do KVM switche...
a dělá to ten KVM switch, že blokuje ALTgr, protože mimo ten KVM switch to fachá.

bohužel jsem v poslednim tejdnu zkoušel dva KVM switche a ještě USB hub do danýho switche, skrze kterej to ALTgr povoluje, přestože z KVM switche samotnýho to nefunguje.. tak sem zjevně se v tom ztratil..

díky!
účastníkům konverzace se fakt omlouvám :DD .. prostě sem si toho nevšiml.

zřejmě řešenim bude tedy přenastavit přepínání KVM switche, co blokuje ten ALTgr na jiné tlačítko..(používám tlačítka na tom KVM, nikoliv ALTgr+něco), takže mě ta souvislost unikla.

no jasně no, ale tak , píšu, že jsem testoval i USB hub.. zapojenej do toho KVM a to fachalo..
tak proto mě to nenapadlo, když sem ho pak vypojil.

vlastně je to docela překvapivý, protože jsem měl dojem, že to přestalo fungovat až později, ale zjevně ne, když to funguje
já mám bohužel dost věcí k práci, takže sem zřejmě řešil i jiné věci a tahle souvislost mi unikla

nj :// .. jak psáno, pardoon.

Však o nic nejde, alespoň víš, kde byl problém. Mně se kdysi dávno stalo, že jsem skládal nové PC a ani nenaběhlo. Asi 3x jsem ho rozdělal, kontroloval dokola distanční šroubky, vytáhl desku zase ven a zkusil to celé zapojit mimo case v minimální konfiguraci a ve finále jsem zjistil, že jsem nezapojil napájecí kabel do zasuvky :-)