Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení televize s počítačem

Zdravím

Koupil jsem si televizi značky LG model 37LV3550 a napadlo mě ji propojit s počítačem. Bohužel přes wifi není možnost tak jsem koupil HDMI kabel a snažil se televizi propojit s PC .Bezvýsledně ,jediné kdy televize reaguje je když je HDMI zapojeno do základní desky tak vyskočí okénko "připojování" ale hned na to následuje věta "není signál " a televize nereaguje a ani počítač televizi nevidí .

měl někdo podobný problém ? a ví jak to vyřešit ?

předem děkuji za vaše rady :)

Ano, řeším takový problém a vypadá, že se to ve většině případů dalo svést na HDMI kabel (kupuju vždy ty nejlevnější, není tedy divu). Ostatní jsou záhadou (je to notebook, takže to připojuju opakovaně a občas to nefunguje ani po delším domlouvání).
Pak se mi taky stalo, že se mi nějak zablokoval ovladač grafárny (nejdřív se ukázalo, že přechází do nouzového režimu, pak se odmítal načíst, pomohlo smazání (delete na příslušné položce správy hw) a refresh, od té doby to seká latinu).
Shodou okolností je to taky televize LG, model z hlavy nevím, ale značka snad nehraje takovou roli.
Někdy pomohl restart počítače, asi byl tak "unavený", že neměl sílu druhý monitor připojit.