Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sluchátka do 3000 Kč - jaké vybrat?

Zdravím chlapi, chtěl bych od vás radu na herní sluchátka, které by jste mi doporučili dle vašich zkušeností nebo znalostí ? Děkuji moc, Cena max do 3 000kč

Změna předmětu, původně: Herní sluchátka - pomoc (host)
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Takzvané lacné hifi slúchadlá. Hrajú fakt pomerne dobre hlavne keď zohľadníme cenu a presne ako píšeš tie herné slúchadlá zvyčajne nič extra neponúknu čo sa týka zvuku. Počul som napríklad SteelSeriess a teda zvukovo odpad. Pritom robia dobré klávesnice a myši v tomto segmente. Pomerne dobré sú HyperX ktoré odporúčam v linku nižšie a hlavne ak sa jedná o využitie takmer len na hry tak nemá zmysel riešiť iné.

Chceš káblové s mikrofónom? Pozri na tieto: https://www.alza.sk/hyperx-cloud-ii-red-d6875946.htm je to taká klasika v hernom svete snáď najznámejšie a dosť sa predávajú čo nie je náhoda. Sú pohodlné a kvalitné vyhotovenie. Mikrák pomerne použiteľnej kvality. Na teamspeak úplne stačí. Kedysi som ich mal a aj na hudbu použiteľné ak nie si veľmi náročný. Sú dosť ladené na profi gaming čiže ten zvuk sa hodí hlavne na tento účel. V tvojom rozpočte spravíš chybu ak zoberieš niečo iné. Mal som aj drahšie herné slúchadlá napríklad Sennheiser G4ME ONE ktoré sú samozrejme lepšie v ohľade pohodlnosti a vydržia oveľa dlhšie pretože majú velúrové polstrovanie ale zase oveľa drahšie a tuším sa už nepredávajú.