Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žiaden obraz na monitore.

Dobrý deň zohnal som procesor k mojej základnej doske, m4a89gtd pro USB 3
Socket je Am3 do socketu son vložil procesor podľa návodu k doske ale žiaľ ventilátory sa točia ale pc nejde kde je problém?
Dosku som dostal od známeho ktorý sa uz pc nevenuje.
https://www.cpu-upgrade.com/CPUs/AMD/Phenom_II_X4/945_(125W).html
Jedna sa o tento procesor dal som tam aj teplovidivu pastu. Aj chladič. Ale neviem kde je chyba USB porty fungujú len nejde obraz. Všetko som zapojil tak ako je na návode k PC doske. Zdroj je 500W Forton
Ktorý som kúpil nedávno. Pomohol by reset batérie. Lebo doska sa rozviesti aj Unlocket CPU aj memOK bliká.Za odpovede vopred ďakujem. Bude mi stačiť na vchod systému 12 GB RAM? Moja doska podporuje maximum 140W cca.

Monitor napojuješ kam do tý integrovaný grafiky na desce,nebo máš nějakou svojí dedikovanou? Se optej známého jestli byla ta MB v pořádku co jí používal naposledy.Někdy se stane že nenajede obraz kvůli vybitý CMOS baterce,což určitě bude na tý desce.12GB RAM to tam cpeš co za kombinaci,dej tam jenom jednu a z tou to zkoušej.