Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klíč k Windows

Ahoj
Mám maloobchodní licenci Windows 10 ;) byla přes příkazový řádek deaktivovaná a odstraněna z registrů :) mám nový PC ! Kde byl nainstalován Windows 11 a licence nefunguje :( nevíte jak to vyřešit ?

Změna kategorie, původně: Software (host)

Pokud problem trva, doporucuje se aktivace po telefonu

Right-click the Windows logo in the taskbar to launch the Start menu. Select Command Prompt or Windows PowerShell.
Enter the command “slui 4” and press Enter to run the command.
In the menu that appears, choose your country. A toll-free number and a non-toll-free number will be displayed. The toll-free number doesn’t work from a cell phone, so if you don’t have access to a landline, you have to use the non-toll-free number.
You’ll be connected to an automated voice system. When prompted, enter the installation ID shown on the screen using the keypad of your phone.
You’ll then receive a confirmation ID from the automated phone system. Enter this ID on your PC to activate Windows 10. After a short time, the activation notification will disappear.

O jakou licenci konkrétně se jedná a kde byla koupená?
Pokud máš legální nárok na přenesesní licence (což já podle napsaného netuším jestli opravdu máš) tak přenes digitální licenci na nový hardware pomocí účtu MS. Nebo zadej svůj klíč od licence a aktivuj.
Pokud nic z toho nefunguje, kontaktuj Microsoft pomocí telefonu.
Pokud ani to tvůj problém nevyřeší, tak pokud platí to o legálním nároku tak si tam prostě vygeneruj novou digitální licenci, je to otázka jednoho malého cmd skriptu. Pokud žádná rada vyřešit tvůj problém nepomohla nebo jsi nějakou radu použít nechtěl, tak si kup novou licenci.

Ještě poznámka, ten tvůj chybový kód ti to píše nejspíš proto, že se snažíš aktivovat generický klíč bez nároku na digitální licenci na tom hardwaru, přičemž jsi nepoužil nejspíš ani klíč od tvé licence.

človek by ťa nečakal pri tejto téme, ale ak má dopytca od výrobcu zálohu pôvodných registrov, kľúč bude zaručene zachovaný vo vetve SAM v jeho geriatrickej HW starožitnosti v ktorej mu údajne zrušili licenciu v Registroch.

Nebuď furt upjatý, napružený na strune, máš dosť rokov, určite si vyrástol z infantilnosti od doby, čo ťa sledujem na fórach.

A proč před tím než budeš volat nezkusíš nainstalovat klíč od své licence nebo přenést digitální licenci pomocí účtu Microsoftu?
Ani jedno jsi předpokládám neudělal.
Spusť cmd a zadej tam:
slmgr /dlv
udělej screen a vlož ho sem.
Nebo aspoň uveď co máš pod Kanál kódu product key a Část kódu product key.

Dyť jsem ti to tu psal už 2x:
1) "Nebo zadej svůj klíč od licence a aktivuj."
2) "A proč ... nezkusíš nainstalovat klíč od své licence...?"
hm, OEM_DM a Windows 7 klíč, jo? :-)
S tebou je to těžký...
... a taky jsem psal: "Pokud máš legální nárok na přenesesní licence (což já podle napsaného netuším jestli opravdu máš)..."