Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypnout USB

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat jak mohu na notebooku s Windows 11 vypnout USB.
KDYŽ DÁM DO USB U NOTEBOOKU NAPŘÍKLAD KLÁVESNICI ABY NEFUNGOVALA.

DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ

Ani bych se nedivil, kdyby to nechtěl dělat na svým stroji.
Ale asi bych zkusil zakázat USB ve správci hardwaru, i když W11 jsem ještě neviděl, tak nevím, zda to tam jde. Akorát se může stát, že už to nikdy nepovolí, protože mu nepojede ani myš, touchpad a ani klávesnice v NTB.

KDYŽ DÁM DO USB U NOTEBOOKU NAPŘÍKLAD KLÁVESNICI ABY NEFUNGOVALA.

1. největším problémem bude ta obsese s capslockem.
2. dalo by se hloubat nad zakázáním driverů začínajících "usb", ale není vyloučeno, že stejným způsobem je připojena stávající notebuková klávesnice, tím pádem bude ve windows nefunkční.
možná že nějaké rozvedení "proč" by osvětlilo ten případ.

A až se na tom notebooku něco podělá a budeš potřebovat nabootovat z flash disku pro opravu systému, tak se tu budeš ptát, jak to zase zapnout? Nebo si uložit něco, hlavně zálohy důležitých dat, na externí disk, to taky nebudeš nikdy potřebovat?