Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypnout USB

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat jak mohu na notebooku s Windows 11 vypnout USB.
KDYŽ DÁM DO USB U NOTEBOOKU NAPŘÍKLAD KLÁVESNICI ABY NEFUNGOVALA.

DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ

A až se na tom notebooku něco podělá a budeš potřebovat nabootovat z flash disku pro opravu systému, tak se tu budeš ptát, jak to zase zapnout? Nebo si uložit něco, hlavně zálohy důležitých dat, na externí disk, to taky nebudeš nikdy potřebovat?