Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návrh pro pohyb v menu

Hezký večer.
Může někdo poradit primitivní návrh, podle kterého bych mohl vypisovat položky v menu? Zasekl jsem se a nedokážu se hnout. Předem Děkuji.

Mám v poli 10 položek.
Zobrazuji vždy jenom tři položky.
Jedna položka je vždy aktuální.

Pokud půjdu směrem dolů, a menu bude vypadat následovně (každý jeden sloupeček se třemi řádky je jeden stisk na klávesnici)

1položka<<<
2položka
3položka

1položka
2položka<<<
3položka

1položka
2položka
3položka<<<

4položka<<<
5položka
6položka

4položka
5položka<<<
6položka
loading...

Já bych použil takovéhle chování:

polozky=['1Položka','2Položka','3Položka','4Položka','5Položka','6Položka']
pocet_polozek=len(polozky)     // cili tady 6, v puv zadani 10 a tak
aktualni_id_polozky=0
max_polozek=3
max_pul=max_polozek/2       // celociselne deleni, prostredni z vypisovanych mist

nějaká smyčka na čtení kláves a upravování akt.id okolo tohohle

// hledame interval <a..b) aby akt.id bylo v nem, idealne uprostred, ale interval nevypadnul z rozsahu
b=aktualni_id_polozky+max_pul
if b>=pocet_polozek then b=pocet_polozek-1
a=b-max_polozek
if a<0 then a=0
b=a+max polozek
if b>=pocet_polozek then b=pocet_polozek-1

for (i=a;i<b;i++)
   if   aktualni_id_polozky == i
        print polozky[i], '<<<'
   else
        print polozky[i]
print

Takhle by to melo fungovat pro libovolny pocet polozek a delku sloupce, s tim ze pokud to pujde, tak je vybrana polozka uprostred zobrazeneho intervalu

Maybe you are not singles, but your partner cannot accompany you anytime, anywhere. Or in your sex life, your partner cannot fill your vaginal or anus. In either case, your sexual needs cannot be met. That’s so sad. Now, you should try the large dildo. You can control it in any way. Constantly rubbing the clitoris. Finally enjoy the sexual pleasure brought by vaginal masturbation. In the sex life of couples, a massive dildo plays an important role in foreplay. You can buy a harness, then your huge dildo will be your strap-on dildo by any sex position. Your sex life will be different because of the participation of the huge strapon dildo.https://www.hugedildo.com/