Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba Reboot and select proper boot device

Ahoj,

muže mi prosím někdo pomoct? Pc fungoval úplně v pořádku až se jednou sekl a po restartu jen černá obrazovka a nápis reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and přes a key. Vše už jsem zkoušel i výměnu ssd.

Díky

Změna předmětu, původně: Revolut and select proper problém (host)

Zresetuj znova baterku, mělo by tam pak být nastaveno jako default bootování z disku. Pak po startu mačkej (asi) F12, až naskočí boot menu, tam si vybereš USB nebo ten Windows manager a instaluješ. Po případném restartu při instalaci nebo dokončení to už bude bootovat normálně z disku. Když boot nebude pod F12, tak je to popsáno v manuálu k základní desce.