Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hp Pavilion G6 Ram a SSD

Které ramky a ssd do toho můžu nacpat ? Je to starší notebook a ramky a ssd by ho snad mohli udělat použitelným pro ségru na prohlížení a sem tam nějakou tu nenáročnou hru. Děkuji

Memory
Internal memory *4 GB
Internal memory typeDDR3-SDRAM
Memory layout (slots x size)1 x 4 GB
Memory slots2x SO-DIMM
Maximum internal memory *4 GB

Storage
Total storage capacity *500 GB
HDD capacity500 GB
HDD interfaceSATA
HDD speed5400 RPM
Optical drive type *DVD Super Multi DL
Card reader integratedYes
Compatible memory cardsMMC, SD

jestli se to da otevrit a zkontrolovat, ze ma opravdu dva sloty. nebo to najit v manualu. nebo diassembly tohoto typu na youtube.

nejspis to ma klasicky osizeny 2jadrovy procesor. osobne takove kramy nesnasim a mozna zkusil vygooglit odlehcenou mini verzi w10.

Děkuji všem 8gb rám a ssd čtvrt tera už frčí. Rozdíl samozřejmě jde poznat.

Jen mě napadlo jestli se to i3 nedá vyměnit. Jestli to je vytahovatelny cpu. Že bych taky trochu tomu dodal šmrnc.