Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění PC

Ahoj všem,
uvažoval jsem že bych prodal svůj PC, ale nevím jakou cenu bych měl nabídnout.

Komponenty:
ASUS prime B560-plus
i5 10400f
32gb ram 3200mhz
NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
HDD 1TB, SSD 128GB

Jestli má někdo nějaké otázky, tak na ně¨klidně odpovím. Za každou radu díky :)

Tak deska,CPU a ram se prodává tak bych počítal 75procent aktuální ceny.
1060 3gb tak za 2500, zdroj s bednou litr pokud je to obvyklý low číst. A ty dva disky taky dohromady litr.
Takže zhruba z hlavy 8500 vyvolání cena