Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Malý disk

Ahoj, mám doma repasovaný PC, vše bylo v pořádku, ale včera jsem zjistil že namísto 320 GB mi to ukazuje jen 118 GB. Celou dobu to mělo 320 GB. Nevíte co s tím / čím by to mohlo být?

Řešení:

Repasovaný PC ktorému klesla kapacita :-D
Nechceš kapacitu RAM zadarmo - https://downloadmoreram.com/

Nepoznám SSDčka s kapacitou 320GB ale poznám HDD s touto kapacitou. Ja vidím reálnu možnosť že si bol oklamaný. Kúpil si niečo a mal si tam tú kapacitu. Je veľa spôsobov ako systémovo deklarovať niečo čo nie je realita. Napríklad si vieš kúpiť aj TB úložisko za pár eur. Ukazuje to 2TB ale akonáhle by si to chcel zaplniť tak narazíš už kdesi na začiatku na chybu že úložisko je plné.

Repasovaný PC ktorému klesla kapacita :-D
Nechceš kapacitu RAM zadarmo - https://downloadmoreram.com/

Nepoznám SSDčka s kapacitou 320GB ale poznám HDD s touto kapacitou. Ja vidím reálnu možnosť že si bol oklamaný. Kúpil si niečo a mal si tam tú kapacitu. Je veľa spôsobov ako systémovo deklarovať niečo čo nie je realita. Napríklad si vieš kúpiť aj TB úložisko za pár eur. Ukazuje to 2TB ale akonáhle by si to chcel zaplniť tak narazíš už kdesi na začiatku na chybu že úložisko je plné.