Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový 512 GB SSD Disk Kingston + Imaginarny disk

Ospravedlňujem sa za zdržanie, dostal som srdcovú arytmiu a musel stráviť pár dní v nemocnici. Tu je foto dokladu: [96271-scan-jpg]
Ako som povedal disk som kúpil v lete, a ako ste podotkli z Nay eshopu. Disk mal byť 512 GB, toto udávali aspoň v eshope ale, mali ste pravdu, disk 512 GB z edicie a400, neexistuje, disk má skutočne len 240 GB kapacitu. Šiel som ho reklamovať ale reklamáciu mi neuznali. V odkaze v mojom Nay účte je už teraz správna fotka a medzičasom, opravili už aj popis výrobku. SSD dokonca nieje ani z Nay ale Nay ho objednali z Amazonu. SSD mi dali v žltom papierovom sáčku, kde bolo ešte zabalené v bublinovom sáčku. Nedá sa nič robiť iba ho používať...

Čo sa týka môjho dotazu, a dotazov obecne, keď riešenie problémov vyhľadávam cez prehľadávač google, obvykle nič nenájdem ale vždy, keď sem napíšem, google mi z nevysvetliteľných príčin, do hodiny, poskytne samovoľne riešenie na moje dotazy z tohto fóra.

Imaginárny disk NSFT 223 GB bol v skutočnosti virtuálny disk, ktorý samovoľne rezervoval Win10 na mojom Kingston 240 GB SSD disku, kvôli duálnemu zápisu. Čo spôsobovalo, že na disk som nemohol pomocou macrium reflect naklonovať operačný systém. Ak niekedy narazíte na podobný problém, choďte do Menu/System/Ovladaci panel (Ikony)/Ukladacie priestory/editovať ukladacie priestory/vymazať virtuálny disk, ďalej vymazať virtuálny fond. Skočí vám upozornenie a vy dáte potvrdiť. Váš SSD Disk z virtuálnym diskom sa rázom premení na obyčajný SSD Disk 223 GB, kde môžete bez problémov naklonovať celý operačný systém. Staré SSD Kingston 128 GB sa bude používať na ukladanie údajov.

Ešte nevedeli by ste mi poradiť? Nový Kingston 240 GB SSD Disk už funguje, a až na kapacitu som s ním spokojný, ale disk každé 2 minúty slabo pípne a je to dosť nepríjemné. Dá sa s tým niečo robiť?

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny