Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem softwarové patenty

Ahoj,

zajímal by mně Váš názor na softwarové patenty- třeba u adobe, myslím si, že moc konkurence na trhu nemají, proto rýžují na svých klientech?

Jakou penalizaci platí?
Maximálně mu program při neprodloužení placení (po vypršení předplacené doby) přestane fungovat.

A konkurence pochopitelně existuje, namátkou takhle to mám já:
Photoshop, Illustrator a InDesign - Affinity
Acrobat - PDF-X Change Editor Plus
Premiere - (Sony) Vegas