Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenalezení účtu users

Dobrý večer, mám na Vás obrovskou prosbu, spustili jsme doma reinstalování počítače do továrního nastavení a bylo tam na výběr ponechat moje soubory nebo ho dát kompletně do továrního nastavení, tak jsme dali kompletně do továrního nastavení a vzniklo z toho to, že teď se nejde ani dostat na plochu a jde to jen přes nouzový režim. Nevíte co s tím?

Změna kategorie, původně: Software (host)

spustili jsme doma reinstalování počítače do továrního nastavení

Ani se radši neptám, jak přesně? O jaký opearační systém se jedná můžeme taky jenom hádat.

Stáhnout z webu Microsoftu program Media Creation Tool, vytvořit bootovací USB flešku a spustit instalaci.

Po továrním nastavení "bez zachování" se musí udělat to "počáteční nastavení", tzn. hlavně založit uživatele/účet. Podobně jako při nové instalaci.
Pokud ale byl systém už "rozvrtaný", nejspíš se to nepovedlo a čeká vás komplet nová instalace.

nejde se přihlásit jako nový uživatel?
jako starý těžko, když jste zvolili nezachovávat soubory uživatelů, teddy zrušit starý profil = staré přihlášení.

uživatel s admošskými právy si může povolit přístup do profilů ostatních uživatelů (ve windows existují přístupová práva už 25 let)
jde sem dát screen, kam se nejde dostat? neregistrovaní mohou použít nějaký normální nebo český imagehosting.

anebo start pc končí jen v černé obrazovce a nic víc?
anebo se objeví jednobarevná plocha s myší, ale bez ikon a bez dolní lišty?

nouzový režim by znamenal, že spuštění průzkumníka brání nějaký konflikt s cizí lužbou, s doplňkem průzkumníka, s virem...

- automaticky spouštěná svinstva zobrazí: ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby cizích výrobců), scheduled tasks (naplánované úlohy).
- taky se dá spustit prohlížeč událostí -> windows logy -> systém, aplikace: a hledat chyby (červeně).

Vieme, čo s tým. Komplet inštalácia, vytvorenie účtu (a ten potom bude v "users" - to si vytvorí OS sám), bavkanie a nastavovanie, aby to fungovalo.
BTW: výraz "tovární nastavení" u PC je VYSLOVENÁ VOLOVINA, pretože u desktop PC nič také NEEXISTUJE, ale volá sa to PREINŠTALOVANIE OS; buď so zachovaním dát (zostalo by tvoje nastavenie z minula), alebo bez zachovania dát (čo si ty urobil a prišiel si o všetko).
"Továrenské nastavenie" sa naposledy používalo v NB (pokiaľ si pamätám) do W7 - inštalačka + bloatware :)) bola na skrytej partícii HDD.