Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenalezení účtu users

Dobrý večer, mám na Vás obrovskou prosbu, spustili jsme doma reinstalování počítače do továrního nastavení a bylo tam na výběr ponechat moje soubory nebo ho dát kompletně do továrního nastavení, tak jsme dali kompletně do továrního nastavení a vzniklo z toho to, že teď se nejde ani dostat na plochu a jde to jen přes nouzový režim. Nevíte co s tím?

Změna kategorie, původně: Software (host)

Vieme, čo s tým. Komplet inštalácia, vytvorenie účtu (a ten potom bude v "users" - to si vytvorí OS sám), bavkanie a nastavovanie, aby to fungovalo.
BTW: výraz "tovární nastavení" u PC je VYSLOVENÁ VOLOVINA, pretože u desktop PC nič také NEEXISTUJE, ale volá sa to PREINŠTALOVANIE OS; buď so zachovaním dát (zostalo by tvoje nastavenie z minula), alebo bez zachovania dát (čo si ty urobil a prišiel si o všetko).
"Továrenské nastavenie" sa naposledy používalo v NB (pokiaľ si pamätám) do W7 - inštalačka + bloatware :)) bola na skrytej partícii HDD.