Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cus vsichni, novej tak nejak akorat komp

Ahoj premejslym ze vytvorim neco novyho, soucasnej mam od roku 2015 a musim rict ze nikdy mi nevydrzel pocitac tak dlouho, vzdy jsem skladal novej kdyz neco odeslo a uz se mi nechtelo resit co, coz bylo vzdy 3,4 roky cca(nutkno podoknout ze nejsem fanousek ani amd nebo intelu, zatim to pravidelne stridam, ted je na rade amd hah), ale tento me udivuje, vse slape jak hodinky, tichej ikdyz necistim, formaty nic, no zajimavy, kazdopadne kdyz je volno tak rad zaparim a uz na dost her to nestaci. tak co si o tom myslite a jestli je to nejak v souzneni, diky:-)

soucasnej:

i3 6100
msi b150 m3
gtx 950 2gb
kingston ddr4 16gb 2133

koupil bych:

ryzen 5600x
gygabite b550m
msi 6650xt 8gb
kingston ddr4 16gb 3200

diky

Já bych ještě zkusil počkat po vánocích oni budou zase určitě slevy. Neříkám, že na vše a zrovna na to co chceš ale většina asi v akci bude tak možná bude nějakej lespi kousek v akci, pokud na to tolik nespěcháš, dražší to určitě po novém roce hnedka nebude. 😉