Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava - akú desku pre procesor i5-12400F?

Ahojte. Neviem sa rozhodnúť pre dosku pre procesor I5-12400F našiel som si tieto dve a neviem na ktorom by to slapalo viacej+ chcem sa spýtať či bude stačiť 600W zdroj pre zostavu s grafickou Rtx 3060
Dosky:ASUS PRIME B660M-A D4 a MSI PRO B660M-P DDR4

vďaka

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)
Změna předmětu, původně: PC zostava (host)

Kvalitný 600W bude pre tú grafiku stačiť. Spomedzi týchto dvoch dosiek vychádza lepšie ten ASUS. Obe za rovnakú cenu a ASUS tam má toho viac čo ponúknuť. Má lepšiu výbavu či už si pozrieš specs alebo pozrieš na tú dosku. Všimni si ten VGA v zadnej časti MSI dosky a to je už pomaly rok 2023. ASUS by mal mať lepší zvukový výstup. Má taktiež pasívne chladiče. Tá MSI doska je úplne oholená na kosť, je to základ.