Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako sa zbaviť cvakania

Nazdar,

Pred vyše mesiacom som spozoroval že mi niečo začalo v počítači vydávať cvakavý zvuk. Nevedel som čo to je tak som na to išiel postupne.
Ako prve čo som podozrieval boli ventilátory, lebo ten zvuk bolo rovnaky ako ked do ventilátora naráža káblik. Len že nič som neobjavil.
Prestane to robiť až vtedy, ked vypnem hru a som na nete. Čo mi je divné spozoroval som že mi to zatiaľ robí len pri jednej hre a tou je Forza horizon 5.

Vedel by niekto poradiť??

Systemove info som nenapísal lebo ho mám v profile

tak jedna dobrá správa...Zdroj to nerobí. Prišiel som na to že to nakoniec robí zadný PWM ventilátor... Vždy ked ho zastavím tak to prestane cvakať...Ale je mi divné, že to robí iba občas, ako keby bol zlý kontakt v kábli. Ale keby bol zlý kontakt, tak by sa logicky ani netočil.
Nejaké rady??

Som si myslel že problémom bude nejaka maličkosť ktorá sa dá jednoducho odstrániť.

Nevypína sa úplne...Minimálne ide na 30% a pri hrách sa dá max na 55 až 60 %..

myslel som si že je problém s káblikom, ale aj ked som s nim hýbal, tak sa nič nestalo. Až

Až ked som ventilátor ručne úplne zastavil pustil a ventilátor sa rozbehol do rovnakých otáčok, tak už zase prestal cvakať