Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sety klávesnice a myši?

Dobrý den,

Chtěl jsem si koupit klávesnici, ale z té hromady bych si nikdy nevybral. Proto bych si koupil rovnou set. Tamm je výběr přece jen užší a náhradní myš se vždycky hodí. A chtěl bych to koupit na TSBohemia, kde to můžu snadno vrátit.

Nemám od toho vysoké požadavky.

U klávesnice mě stačí nižší klávesy (ale ne ty miniaturní), numerický blok, bez toho předního "panelu" (nebo co to vlastně je) a široký levý shift.
U myši mně v podstatě stačí pouze to, aby to nebyla žádná placatka, jak některé myši bývají.
Jinak celkově aby byly černé, bezdrátové a nechci nic levného, ale ideálně do 800 (max 1000)

Žádné další věci, jako je podsvícení kláves, české znaky, programovatelné tlačítka nebo třeba boční tlačítka u myši apod. nepotřebuji.

Značku nevím, ale kdybych měl vybrat na základě myši, zvolil bych rapoo a vylučovací metodou 8100M

I tak si nejsem jistý. Spíš než o značku jde o hodnocení, protože to je u všech setů dost rozporuplné.

Proto se chci zeptat, jestli je to ideální výběr s nebo by jste mně doporučili něco jiného, prosím?

Děkuji

klávesnice do 800 Kč po vyřazení veškerého odpadu, toho moc nebude.

A co je podle Vás přijatelná minimální cena? Nepotřebuji nic extra drahého. Současnou klávesnici, kterou jsem si narychlo koupil v Albertu a byla k ní navíc i myš (kterou jsem v té době ani nepotřeboval), mám asi 6 let a stála max 700.

Sám jsi zadal požadavek nechci nic levného, ale ideálně do 800 (max 1000). Čili z toho je logicky třeba vyloučit nejlevnější výrobky, protože levné nechceš, a při hledání se držet spíš horní hranice. I když vyšší cena nemusí být vždy zárukou vyšší kvality. Jestli toužíš po sadě do 500 Kč, měl jsi to zadat hned.

První odkaz jsem dal hned do otázky, ale to je asi jenom detail.

Každopádně, jak jste sám řekl, je to drátové. Akorát nevím, proč by jste si to nekoupil? Jako chápu, že bezdrátová klávesnice je zbytečná, ale co se týče myši, doma mám bezdrátovou, v práci drátovou a rozdíl je dost zásadní.

Proč bys měl říct něco špatného? Prostě jsi dal požadavky, já to teda šel hledat na CZC, protože se tam dobře orientuju, nabídka bude počítám hodně podobná jako ma TS Bohemka a výsledek mého hledání dle tvých požadavků je NULA, nic jsem nenašel, co bych ti dokázal doporučit. Tak jsem tě o tom informoval. Neberu si ale patent na rozum a třeba bude někdo jiný úspěšnější, nic víc v tom nehledej.