Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sety klávesnice a myši?

Dobrý den,

Chtěl jsem si koupit klávesnici, ale z té hromady bych si nikdy nevybral. Proto bych si koupil rovnou set. Tamm je výběr přece jen užší a náhradní myš se vždycky hodí. A chtěl bych to koupit na TSBohemia, kde to můžu snadno vrátit.

Nemám od toho vysoké požadavky.

U klávesnice mě stačí nižší klávesy (ale ne ty miniaturní), numerický blok, bez toho předního "panelu" (nebo co to vlastně je) a široký levý shift.
U myši mně v podstatě stačí pouze to, aby to nebyla žádná placatka, jak některé myši bývají.
Jinak celkově aby byly černé, bezdrátové a nechci nic levného, ale ideálně do 800 (max 1000)

Žádné další věci, jako je podsvícení kláves, české znaky, programovatelné tlačítka nebo třeba boční tlačítka u myši apod. nepotřebuji.

Značku nevím, ale kdybych měl vybrat na základě myši, zvolil bych rapoo a vylučovací metodou 8100M

I tak si nejsem jistý. Spíš než o značku jde o hodnocení, protože to je u všech setů dost rozporuplné.

Proto se chci zeptat, jestli je to ideální výběr s nebo by jste mně doporučili něco jiného, prosím?

Děkuji

Proč bys měl říct něco špatného? Prostě jsi dal požadavky, já to teda šel hledat na CZC, protože se tam dobře orientuju, nabídka bude počítám hodně podobná jako ma TS Bohemka a výsledek mého hledání dle tvých požadavků je NULA, nic jsem nenašel, co bych ti dokázal doporučit. Tak jsem tě o tom informoval. Neberu si ale patent na rozum a třeba bude někdo jiný úspěšnější, nic víc v tom nehledej.