Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herný monitor do 160€

Ahojte, prosim vas viete mi odporucit nejaky herny monitor do 160€? Bue sa jednat o darcek tak aby som vybral co najlepsie, dakujem

Monitor není sestava.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Změna předmětu, původně: Herný monitor (host)

Kolik Dell monitorů ti prošlo rukama za poslední 3 roky?

Už jsem ti to tu myslim psal, mně víc než dva tucty, vadných třetina.

Dell nebrat!

iiyama je ok.

Nemám rád obecné rady, protože každá značka má horší a lepší modely monitorů, ale kdybych teda měl obecně přidat druhý tip, tak Philips.