Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cs:go nízké fps a občasné dropy

Dobrý den, potřeboval bych poradit s nízkéma fps v cs:go. Zdá se mi že mé fps jsou o dost nižžší než by měli být protože občas dropnou až k 180 a jelikož přemýšlím o 240hz monitoru tak mi to tohle celkem komplikuje.
mám grafickou kartu nvidia rtx 3070 a procesor R5 5600 není to nic extra ale myslím si že 240+fps by mělo držet a na youtube v fps testech jim to nejde téměř nikdy ani pod 300.
Hraji na low na rozlišení 1080p
Vytížení grafické karty u cs:go je cca 40% a procesor pouhých 10% i méně což je trochu divné. Prioritu mám na high a vše nastavené na vysoký výkon
Jestli máte nějaké rady byl bych rád.
Předem děkuji.

Jeste bych rád zduraznil že se to dějě posledních pár dní. Před 2 týdnami nebyl žádný problém a fps mi běžěli mnohem vyšší s tím že jsem dosáhl klidně i 1000fps ted ani při pohledu do nebe nejdou nad 500

Co vím, tak GTA V bylo od začátku špatně optimalizované a časem to vyřešil nějaký patch. Vážně bych Ti rád pomohl, ale kromě nějakého updatu té hry nebo jiných ovladačů pro grafiku mě nic nenapadá, teda kromě snížení detailů. Nemáš třeba úplně plný disk? To už je ale fakt jen střelba od boku a na FPS by to mít stejně vliv asi nemělo, pokud máš dostatek RAM.

Aktualizujte ovládače grafickej karty: Najskôr skontrolujte, či máte nainštalované najnovšie ovládače pre svoju grafickú kartu. Ak nie sú najnovšie, navštívte webovú stránku výrobcu a stiahnite si najnovšiu verziu.

Vypnite nepotrebné služby a programy: Vypnite nepotrebné služby a programy, ktoré môžu zaberať zdroje počítača, ako sú antivírusové programy, ktoré môžu znižovať výkon počítača.

Nastavte grafické nastavenia hry: V nastaveniach hry skontrolujte, či máte nastavené vysoké alebo maximálne grafické nastavenia. Tie môžu výrazne ovplyvniť výkon hry. Zvážte zníženie niektorých z týchto nastavení, ak máte problémy s FPS.

Skontrolujte zariadenie: Uistite sa, že máte dostatok voľného miesta na pevnom disku a že váš počítač spĺňa minimálne požiadavky na hru.

Zresetujte nastavenia hry: Ak ste už skúšali vyššie uvedené kroky a problém s FPS stále pretrváva, skúste zresetovať nastavenia hry na predvolené hodnoty. Toto by mohlo vyriešiť akékoľvek problémy s nastaveniami hry, ktoré môžu mať vplyv na výkon.