Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký mi poradíte tablet?

Zdravím všechny. Chci si pořídit tablet "do kuchyně", do kterého bych si nahrála recepty a všechny takové ty ženské pomůcky a rady do kuchyně. Teď mám vše ve stolním pc, když ale něco potřebuji, tak musím odbíhat do obýváku, kde ten stolní pc mám. Můžete mi nějaký tablet doporučit? Děkuji.

Tak tento tablet jsem si koupila https://www.planeo.cz/katalog/1323197-lenovo-yoga-smart-tab-11-tablet.html?msclkid=c0b1fd6d58701dc8484e9ed89451827b&utm_source=bing&utm_medium=cpc&utm_campaign=PLA_Smart&utm_term=4580702893602008&utm_content=All_products a mám pocit, že začínám znovu, sháním návody. U tabletu byl jen popis. A co mne zarazilo, na netu je napsáno, že má Android 12, to mi potvrdil i prodavač, ale na účtu je napsáno Android 11. Jak zjistím, jaký Android tam mám? Poraďte mi, prosím. Díky.

Tak už jsem ten Android 12 dostala! :-) Mám ale další problém. Dokoupila jsem si na ten tablet redukci na sluchátka, ale zvuk z tabletu mi do nich nejde. V nastavení jsem si zvuk dala na maximum, zkusila jsem i druhá sluchátka - a nic... Poradíte mi, jak na to, aby zvuk ve sluchátkách šel? Děkuji.

Datart má předražené zboží. Úroveň jejich zaměstnanců je mizerná. Jsou neochotní a líní. Odbornosti k smíchu. Je to hodně špatná výdejna. Proč jsi nakoupila zrovna u nich? Běž to řešit k nim. Nebo nejlíp zboží vrátit a pak koupit jinde.

Nesmysl ve všech bodech. Hodnotím jako zákazník. U nás (Č.Bud.) obsluha fajn, ceny jsou stejné jako kdekoliv jinde, mnohdy lepší. To píšu jako (stálý) zákazník.

Ad. sluchátka a redukce na ně - bohužel žádnou doma nemám protože BT bezdráty, jinak bycch vyzkoušel - divil bych se kdyby to nešlo. Yoga Tab 11 má drahá polovička. Kupoval jsem někdy loni zrovna v Datartu, byl tam nejlevnější:

[1673386943-c1478.png]