Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplatí se v dnešní době iPhone 7?

Dobrý den,

aktuálně mám telefon Samsung Galaxy A12, který dosluhuje (má rozbitý displej a oprava nového by stále skoro co nový mobil).
Poohlížím se po novém telefonu max. do 5 tisíc. Na běžné používání a "ucházející" fotky, občas hry.
Mám možnost koupit zcela nový zabalený iphone 7 za 3500 Kč. Kdysi jsem iphone měl, naposledy 11 pro max (dříve 8 plus), ale kvůli financím jsem přešel na android.
IOS mi vyhovuje více než android a teď mám nabídku požízení .iphone 7 za hezkou cenu.

Co myslíte, vyplatí se ještě takhle starý model? Jinak uvažuji o nějakém telefonu redmi note (honor)

Díky moc za reakce. Právě jsem se dnes informoval v pobočce, zatím jen po telefonu na mobil pohotovost a také u alzy a oba mi sdělili, že je tento model ještě v pořádku. Sice starší, ale podpora ještě pár let by být měla a pro mé účely by měl stačit.

Mám totiž nabídku od jedné paní úplně nového telefonu za 3500 Kč. Je ještě zabalený, paní mi poslala i fotky, sériové číslo, vše a nebyl nikdy aktivovaný.
Nezdá se mi ale cena když použitý jde sehnat od 3500 kč více a tento je nový úplně. V čem může být háček? Prý se jedná o telefon z pohledávky z již ukončeného eshopu, tak nevím.
S paní jsem i volal, osobní předání není problém a telefon můžu na místě vyzkoušet.

Nevíte v čem může být háček?

Ano, vím. Taky jsem se na podobné články koukal. Zas když paní nemá problém s vyzkoušením na místě...nevím co si o tom myslet. Ale prý ho můžu otevřít až po zaplacení - kdybych si to náhodou rozmyslel tak prý rozbalený pro ni ztrácí hodnotu.

Takže myslíte, že baterka bude problém? V krajním případě výměna baterky je cca za tisíc u tohoto modelu, takže to by až takový problém nebyl když je to nový kus, ale i tak. Obávám se že ta možnost vyzkoušení ani možná nebude kvůli nenabití.
Na druhou stranu má paní na bazaru dobré recenze, tak nevím

Díky. I tak do něj půjdu. V krajním případě co jsem koukal baterku jde vyměnit cca za tisíc.
Jediný čeho se obávám aby to nebyl fake zabalený v originální krabičce...i když podle obrázků resp. krabičky a po ověření výrobního čísla je to fakt skutečný výrobní číslo pro iphone 7 a nikdy neaktivovaný.

Vlastní volba, názor jsem psal. Za 3500 je to hodně, hodně drahý, že je zabalený v krabičce od nového je obrovské mínus, ne plus, protože už je Apple roky nevyrábí, takže to nebude půl roku stará skladovka, ale 4 roky stará skladovka. Výměna baterky není krajní případ, ale prakticky jistota a za 4500 už je běžně SE 2020, o 4 roky novější telefon.