Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se po chvilce vypne

Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu věc už si totiž nevím rady. Pc se roztočí a asi na 20 vteřin vypadá jak kdyby jelo ale hned potom se vypne a znovu zapne a tak stále dokola. Obraz nenaskočí nic jen se to roztočí a vypne. Zkoušel jsem to i bez ramek, střídat ramky atd. Ale furt to samí. Zkoušel jsem to teď i s novým zdrojem a stále nic. pred výměnou procesoru ( ryzen5 2700 na Ryzen 7 5800x) comp normálně jel po výměně procesoru ne. Myslíte si že novej procak je vadný a z toho důvodu nejede? Jinak deska je s podporou toho procesoru tak nechápu. Díky za nějakou odpoved.

No ona k tomu byla fajn příhoda, jeden den přinesl kamarád comp, že mu nejede a říká jakou má smůlu atd. Druhy den mi vyhoří zdroj u mého compu a tak jsem musel kupovat novej 😅 nejlepší na tom je že další den mi zas odešla pračka takže kamošův comp na mě uvalil smůlu jak svina 😅

asus: na štítku na desce je čárový kód, pod ním nějaké numera s pomlčkami. na konci je samostatné 4místné číslo = verze biosu od výrobce.
porovnej to na stránce asus s tou deskou - support - cpu: je tam dostatečná verze biosu?
vrátil bys starý cpu a naflashoval nejnovější bios.

jestli to jede 20 vteřin: odpoj disky, cmos reset, po zapnutí vlez do biosu. spadne to taky?