Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GK nejdou stáhnout nejnovejší ovladače chyba 1603, update w10 22H2 (0x8007000d)

Zdravím, mam zakladni desku asus prime b450 m-k,16 gb ram,2 hdd disky na kterých jsou pouze hry ,novou grafickou kartu amd radeon rx 6700 xt, a novy ssd disk samsung 980.Na ssd disk sem přes usb nainstaloval windows 10 při updatu na verzi 22h2 mi to vyhodí chybu (0x8007000d) , při instalaci mi ovladacu gk mi to vyhodí chybu 1603 (na pc se automaticky stahli nejake ovladace ale zakladní nejspíš). Opravdu už nevím co s tím celý den si nad tím lámu hlavu. Když mě napadlo zkusit nainstalovat windows 11 jestli by to tam nešlo tak při instalaci mi pc hodí modrou smrt a chybu unexpected kernel mode trap a nebo časteji irql not less or equal

No zdá se že je něco blbě. Ten starý SSD nemáš?

Já bych stáhl poslední stroj pro stažení Windows 10 a nechal ho pripravit flešku. Tím budeš mít aktualizaci 22h2 rovnou vyřešenou.
Dal se instaluje AMD chipset driver a po restartu AMD grafik driver. Najdeš na.amd.com. Následně zvuk a síť.

Když nejede win10 tak win 11to těžko vyřeší.

nebo časteji irql not less or equal

ovladačový bordel, a nejspíš chybí základní ovladač k desce, co se instaluje jako první.

na pc se automaticky stahli nejake ovladace

bylo by asi lepší to dát někomu, kdo umí instalovat windows a hlavně ty ovladače. odevzdaně čekat co se ti z netu stáhne = dopadneš právě jako ty.