Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat nápis z kouře?

Jsem si hrál, ale není to to, co bych chtěl. Líbilo by se mi něco takového, jako bylo ve filmu "Limonádový Joe", jak Kopecký vyfukoval obláčky ve tvaru písmen a do saloonu letěl nápis "JOE".
Nevíte někdo, kde se to dá udělat?

To si nerozumíme. Nechci ty "bubliny" (možná je někdy využii na něco jiného), ale udělat nápis "jako z kouře". Prostě jak kuřáci vyfukují kroužky, tak kroužek by byl "o" a vyfoukla by se i jiní písmena.
Nikde jsem ani nenašel obrázek, jak Doug Badman (Limonádový Joe) kouřil a vyfukoval ta písmena z kouře, abych ukázal, co mám na mysli.

Ja to bežne robím fyzicky, len s veľkým písaným dvojitým W mám trocha problémy, vyfukujem to kostrbate, ostatné písmená vyfukujem celkom úhľadne, samozrejme tlačené mi idú lepšie než písané.
Momentálne začínam trénovať vyfukovanie celistvých slov, ale zatiaľ mi idú len do troch písmen, raz sa mi podarilo aj štvorpísmenové...
Ale že ako to urobiť v PC, to netuším...

Krásne sviatky!
;-)

k nej boli v tej dobe dostupné Adorage plugins,či to dnes ešte dnes niekde na webe vyhrabeš,to už netuším,boli dostupné v nemeckých časopisoch na priložených cd,s tým sa dalo "čarovať" doslova všetko,skús aj TrueSpace 7.x,firmu Calgari kúpil pred rokmi microsoft a dnes je full verzia TrueSpace 7.x dostupné zdarma aj so všetkými pluginmi.....