Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat nápis z kouře?

Jsem si hrál, ale není to to, co bych chtěl. Líbilo by se mi něco takového, jako bylo ve filmu "Limonádový Joe", jak Kopecký vyfukoval obláčky ve tvaru písmen a do saloonu letěl nápis "JOE".
Nevíte někdo, kde se to dá udělat?

k nej boli v tej dobe dostupné Adorage plugins,či to dnes ešte dnes niekde na webe vyhrabeš,to už netuším,boli dostupné v nemeckých časopisoch na priložených cd,s tým sa dalo "čarovať" doslova všetko,skús aj TrueSpace 7.x,firmu Calgari kúpil pred rokmi microsoft a dnes je full verzia TrueSpace 7.x dostupné zdarma aj so všetkými pluginmi.....