Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak propojit BT sluchátka s PC bez BT?

Zdravím.

Mám bluetooth sluchátka a rád bych je spároval s PC. Koupil jsem od číňana adaptér, ale přes ten se mi to nedaří. Máte něco osvědčeného? Na PC mám win 10 a sluchátka jsou Intezze Evo produkt
Možná je chyba jen v tom adaptéru, ale netuším jak to ověřit.
Případné další potřebné informace rád doplním.

Možná je chyba jen v tom adaptéru, ale netuším jak to ověřit.

A vidis ten BT adapter ve spravci zarizeni ? Dole v pravem rohu by jsi mel videt jeho ikonku.
Popripade na strankach vyrobce (cina adapter muze byt cokoliv) stahni jejich SW a preinstaluj ten co tam vlepil MS.