Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Datamánie 100 GB za 300 Kč je znovu v prodeji

Dodatečný vánoční dárek O2. Předplacená Datamánie 100 GB za 300 Kč je znovu v prodeji. Jen na dva týdny

O2 si připravilo ještě jeden vánoční dárek pro ty, kteří chtějí velký objem dat za dostupnou cenu. Dlouhodobě nejvýhodnější předplacená karta Datamánie 100 GB jde po čase opět do prodeje, tentokrát poprvé i v zimním období. Doba prodeje je stanovena od 26. prosince 2022 do 11. ledna 2023. Cena i parametry jsou beze změny.

Za kartu při nákupu zaplatí zájemce 300 Kč, což je zároveň přednahraný kredit, za nějž se ihned při aktivaci uhradí první měsíční datový balíček 100 GB. Tarif na kartě funguje jako samoobnovovací – tzn. že pokud je po 30 dnech na kartě dostatečný kredit (alespoň 300 Kč), znovu se obnoví datový balíček. Operátor doporučuje nastavit si v samoobsluze Moje O2 funkci automatického dobíjení z platební karty.

Tak ona to je taková lokální specialita, ale oproti situaci před lety jsme se posunuli. Operátoři jsou dnes už schopni nabídnout výhodnější ceny, ale jen při pořízení více služeb, vydělají na nás stejně, ale dostaneme toho víc. Ne každému se samozřejmě více služeb od jednoho operátora hodí.

SIM karta Datamánie, ještě upozornění:

1. funguje jen v ČR, není na ní funkční roaming
2. nelze ji použít v síti 5G, teda max. LTE
3. při aktivaci se odečte úvodní kredit 300 Kč a začne běžet první 30 denní období pro čerpání 100 GB dat
4. nespotřebovaná data se nepřevádí
5. při spotřebování 100 GB dat dříve, než za 30 dní se při dostatku kreditu automaticky odečte dalších 300 Kč a začne běžet nový 30 denní období

víkendy nic? :-)

u mě ty hry jsou tím, že jich mám nainstalovaných hodně a provádí se automaticky updaty plus se sem tam instaluje něco nového.

Rodiče jsou v důchodu, takže ikdyž to nejede úplně celý den, jede to hodně a hlavně denně pravidelně. Přitom se jedná o fullHD, máš lidi, kteří jedou VoD i na 4K, zase bude traffic větší. Místo nemůže udělat bych k těm 100GB přiřadil slova základ, pokud je člověk úsporný. ;-)

100gb normální rodina nemůže za 30 dní vyčerpat

som normálny jednotlivec a už mnohokrát som vyčerpal aj viac než 300GB (čo je môj FUP na pevnom Internete), inak rekord mám dvojnásobok, a aj na mobilných dátach cez 200GB....

čo je ako nenormálne na tom? Čo ak pracujem z domu a sťahujem dáta z vesmírneho satelitu (čož sú stovky GB)? Je to nenormálne pracovať a zarábať peniaze?