Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Datamánie 100 GB za 300 Kč je znovu v prodeji

Dodatečný vánoční dárek O2. Předplacená Datamánie 100 GB za 300 Kč je znovu v prodeji. Jen na dva týdny

O2 si připravilo ještě jeden vánoční dárek pro ty, kteří chtějí velký objem dat za dostupnou cenu. Dlouhodobě nejvýhodnější předplacená karta Datamánie 100 GB jde po čase opět do prodeje, tentokrát poprvé i v zimním období. Doba prodeje je stanovena od 26. prosince 2022 do 11. ledna 2023. Cena i parametry jsou beze změny.

Za kartu při nákupu zaplatí zájemce 300 Kč, což je zároveň přednahraný kredit, za nějž se ihned při aktivaci uhradí první měsíční datový balíček 100 GB. Tarif na kartě funguje jako samoobnovovací – tzn. že pokud je po 30 dnech na kartě dostatečný kredit (alespoň 300 Kč), znovu se obnoví datový balíček. Operátor doporučuje nastavit si v samoobsluze Moje O2 funkci automatického dobíjení z platební karty.

100gb normální rodina nemůže za 30 dní vyčerpat

Měsíční traffic mám 300 GB, rodiče a ségra žijící pod jednou střechou mají okolo 250GB.

V příloze odečet z Windows, hry dominují, následovány youtube a VoD službama.

Naši to mají bez her, ale za to ty VoD a youtube jedou pořád. :-)

víkendy nic? :-)

u mě ty hry jsou tím, že jich mám nainstalovaných hodně a provádí se automaticky updaty plus se sem tam instaluje něco nového.

Rodiče jsou v důchodu, takže ikdyž to nejede úplně celý den, jede to hodně a hlavně denně pravidelně. Přitom se jedná o fullHD, máš lidi, kteří jedou VoD i na 4K, zase bude traffic větší. Místo nemůže udělat bych k těm 100GB přiřadil slova základ, pokud je člověk úsporný. ;-)

100gb normální rodina nemůže za 30 dní vyčerpat

som normálny jednotlivec a už mnohokrát som vyčerpal aj viac než 300GB (čo je môj FUP na pevnom Internete), inak rekord mám dvojnásobok, a aj na mobilných dátach cez 200GB....

čo je ako nenormálne na tom? Čo ak pracujem z domu a sťahujem dáta z vesmírneho satelitu (čož sú stovky GB)? Je to nenormálne pracovať a zarábať peniaze?