Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání internetu, kabel

Zdravím,

potýkám se s problémem, kdy na druhém PC, které je připojeno kabelem na stejný router jako hlavní PC, občas vypadne internet. Nezobrazí se žádná hláška o nedostupnosti internetu ani se nezmění ikona připojení, jen internet je na 15-20 sekund nedostupný. Většinou se to děje, když chci načíst nějakou novou stránku, jako youtube, vyhledávání na goolge nebo idnes, a nebo když zapnu nějakou aplikaci, která potřebuje také připojení k internetu. Aktualizace jsou všechny nainstalovány, stejně jako update driverů.

Nepotkal se někdo s takovým problémem?

Díky

Skús navzájom vymeniť ethernet kábel. Ak sa problém presunie na hlavný PC tak je problém ten kábel. Môže byť prelomený alebo nejako inak poškodený čo sa u týchto káblov občas stáva. Zaberie to zopár minút tak skús, nič za to nedáš...

Ak to nezaberie a si trocha zdatnejší okolo týchto vecí tak môžeš dosť rýchlo vylúčiť veľa zdrojov problému ak si spravíš bootovaciu flešku s live distrom nejakého linuxu, spustíš tam prehliadač a budeš testovať či internet normálne funguje. Ak áno tak problém bude niekde v OS Windows.