Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stolní PC s igpu

Ahoj chci koupit PC sestavu ale ne hotovou sestavu,kde by byla igpu.

Je možné při výběru nové PC sestavy počítat i s tím že by tato PC sestava vydržela roky namísto jen zákonem stanovené 2 roky za předpokladu že tam nebude vůbec grafická karta?

5600G je za výbornú cenu nato čo ponúkne. Prípadne trocha priplatiť za 5700G +50€. Síce ten nárast výkonu nie je až tak razantný ale je tam viac jadier, trocha vyššia freq APU v základe a hlavne ak to vezmeme celkovo tak pre AM4 za predpokladu počítača čisto s APU jednotkou a teda bez samostatnej GPU dáva najviac zmysel práve 5700G ako najvýkonnejší CPU s APUčkom pretože AM4 končí a nastupuje už AM5.