Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oboustranný tisk na sdílné tiskárně

Zdravím. V domácí síti s Windows 10 mám nasdílenou tiskárnu HP LaserJet 1018. Pokud tisknu oboustranně z počítače připojeného na wifi, výzva k manuálnímu otočení stránky se zobrazí na počítači, ke kterému je tiskárna připojena kabelem. Jde nastavit, aby se tato výzva zobrazila na počítači na wifi, ze kterého se tiskne? Díky

Ta tiskárna je připojená k USB, nikoli k ethernetu - takže vytažením kabelu nebude tisknout vůbec.

Když se na ni tiskne z jiného počítače, tak ten jiný počítač požádá ten, ke kterému je připojená o pomoc s tiskem a ten to nějak (ne)zařídí. Záleží jen na těch počítačích, jak se dohodnou, tiskárna do toho vůbec nemá vůbec co, a hlavně jak, mluvit.