Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dostanu hodnoty z PHP do Javascriptu?

Ahoj, aktuálně si zobrazuji hodnoty teploty a vlhkosti z čidla v tabulce. Chtěl bych k tomu graf, stáhl jsem si apache echarts. Ale netuším, jak dostat do javascriptu tyto hodnoty :( Potřeboval bych navést nějakým směrem tak, abych mohl data: [10, 20, 30] v javaskriptu nahradit čísly z databáze. Případně mi doporučte nějaké PHP free generator grafů. To by bylo asi nejlepší. Díky moc!

databáze:

$hodnoty = Db::queryAll('
	SELECT *
	FROM hodnoty
    WHERE id_stroje = 1
	ORDER BY hodnota_id ASC

php na stránce:

<table>
				<?php
					foreach ($hodnoty as $hodnota)
					{
						echo('<tr><td>

								' . htmlspecialchars($hodnota['timestamp']) . '</td>
                            <td>' . htmlspecialchars($hodnota['teplota']) . '</td>
                            <td>' . htmlspecialchars($hodnota['vlhkost']));

						echo('</td></tr>');
					}
				?>
				</table>

script

                <script type="text/javascript">

              // Initialize the echarts instance based on the prepared dom
      var myChart = echarts.init(document.getElementById('main'));

      // Specify the configuration items and data for the chart
      var option = {

        xAxis: {
          data: ['timestamp', 'timestamp', 'timestamp']
        },
        yAxis: {},
        series: [
          {
            name: 'teplota',
            type: 'line',
            data: [10, 20, 30]
          },
          {
            name: 'vlhkost',
            type: 'line',
            data: [10, 20, 30]
          }
        ]
      };

      // Display the chart using the configuration items and data just specified.
      myChart.setOption(option);
    </script>

Změna předmětu, původně: Jak dostanu hodnoty z PHO do Javascriptu? (host)

Skvělý! Díky za navedení. Už mi to tam cpe data. Teď jak to zformátovat:

Toto mi tam nacpe pro každý znak ze všech timestamp vlastní osu x:

xAxis: {
          data: '<?php foreach ($hodnoty as $hodnota){echo json_encode($hodnota['timestamp']);} ?>'
        },

A když přidám hranaté závorky, tak to ze všech timestamps udělá souvislý řetězec a k tomu přiřadí jen jednu osu x

xAxis: {
          data: ['<?php foreach ($hodnoty as $hodnota){echo json_encode($hodnota['timestamp']);} ?>']
        },

Bych tedy potřeboval, aby ty data chápaly jeden timestamp jako jedna položka pole.