Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem večne sa Opakujuca sa inštalacia W10

Dobry večer. Inštalujem W10 a vždy ked mi prebehne inštalacia a vykonam všetky potrebne kroky tak znova a znova sa spušta inštalacia od začiatku. Ked môže byť chyba ??? Inštalacia XP alebo W7 mi problemy nerobila a taketo niečo sa mi pri nej nestalo.

Změna kategorie, původně: Software (host)

Podobné věci jsou celkem běžné a normální - když na USB nakopíruješ instalační image, tak ten je nějak velký a má to v sobě nastavené, takže na tom USB je pak vyčleněný jeden logický disk o pevné velikosti a nic jiného.
Običejným formátováním logického disku na něm jenom vytvoříš nový filesystém, ale zůstane stejně velký.
Pomocí rozdělení disku (já používám fdisk, tady ti asi poradí nějakého managera nebo co) můžeš do zbytku USB udělat další logický disk(y), kde využiješ zbytek místa, nebo naopak odstranit ten stávající s imagí a udělat nový přez celé USB.