Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potrebujem ostrániť duplicitné súbory db a ini

Ahoj, hľadám software pre win10 home edition, ktorý by mi umožnil nájsť a hromadne vymazať súbory db a ini. Ale len tie duplicitné. Keď aktualizujem svoj systém, tak aktualizujem len vlákna. Mám na disku 220 000 zložiek, a niektoré obsahujú duplicitné thumb.db(1) a detoskop.ini(1), je spôsob ako zmazať hromadné duplicitné systémové súbory? V minulosti nebol problém nakopírovať zložku do zložky, stačilo kliknúť len prepísať súbory a bolo to. Od nejakého času vo win10, kopírujem zložku autory(Aktualizácia) do autory(stara verzia), tak mi systém ponúkne možnosť prepísať, kliknem na prepísať. Ale keď sa kopírovanie ukončí, zisťujem že systém ponelach oba súbory len k jednému pridá (1). Pritom ak som vybral možnosť prepísať, nie vybrať verziu na prepísanie, mala by sa jednostranne prepísať bez duplicít. Obvykle používam doublekiller ale súbory db a ini vyhľadať nedokáže, to samé aj total comander. Viete mi poradiť?

a) napiš si skript na rekurzivní smazání (všech), vcelku o nic nepřijdeš.
b) pokud je tam chceš (bez duplicit), nesmí mít atribut "R", aby se přepisovaly.
c) ty thumb se dají rovnou zakázat v Nastavení průzkumníka (Zobrazit).